if_photoif_put_inmenu
Альт технолоджи
Зателефонуйте нам!
+38 (097) +38 (097) 474-54-81 Показати

Альт технолоджи - Про компанію | ibud.ua

Каталог

Про компанію Альт технолоджи

Наша компанія займається впровадженням альтернативних джерел енергії таких, як сонячні електростанції (автономні і мережеві). Ми надаємо допомогу на всіх етапах співпраці - безкоштовні консультації, підбір обладнання, продаж, безкоштовна доставка, монтаж і обслуговування.

Основні переваги використання сонячних електростанцій:

  • Екологічність: сонячна енергія - не створює шкідливих викидів в атмосферу.
  • Невичерпність: сонячна енергія - є безкоштовною, невичерпне джерело енергії
  • Незалежність: сонячна електростанція дає можливість забезпечити електроенергією місця, де відсутня загальна електромережу.
  • Вигідність: сьогодні, коли електроенергія в мережі зростаютє в ціні, сонячні батареї стають хорошою інвестицією і окупаються за короткий період при підключенні до "Зеленого тарифу».

Більшість запропонованого нами обладнання вимагає кваліфікованого монтажу і налаштування. Ми надаємо такі послуги нашим замовникам і гарантуємо ефективну роботу встановлених нами систем.

Сонячна електростанція з підключенням до "Зеленого тарифу» - це можливість для середньостатистичної людини інвестування в енергетику країни, після окупності обладнання отримувати прибуток, отримати значну економію на комунальних послугах.

Сонячна електростанція з підключенням до "Зеленого тарифу" поліпшуючи якість електроенергії в мережі. Розвантажує мережу у віддалених від атомних електростанцій населених пунктах вирівнюється напруга, відмінно відображається на приладах підключених до мережі.

Сонячна електростанція з підключенням до "Зеленого тарифу» - це інвестування коштів устаткування якими будете користуватися не тільки ви, але і ваші діти та онуки. Ці інвестиції не підлягають інфляції, девальвації. Дана інвестиція надійніше, ніж банківські вклади.

"Зелений тариф" - механізм, призначений для заохочення населення для вироблення електроенергії з альтернативних джерел енергії.

Більшість держав світу відмовляються від атомної енергетики, ТЕЦ - переходячи на поновлювані джерела енергії.

Середньорічний потенціал сонячної енергії України серед країн Європи досить високий - 1235 кВт * год / м і набагато вище, ніж, наприклад, у Польщі - 1080 кВт * год / м і Німеччині - 1000 кВт * год / м. Отже Україна має хороший потенціал для ефективного використання сонячної енергії і теплоенергетичного устаткування на його основі. Це означає, що сонячна геліоустановка або електростанція здатна працювати з віддачею 50% і більше, а це близько 9 місяців з березня по листопад в південних областях України, і 7 місяців-з квітня по жовтень - в північних областях. Взимку ефективність роботи зазвичай падає, але повністю не зникає. Тобто, і в нашому кліматі сонячні електростанції працюють з хорошими показниками ефективності.

Для приватних домогосподарств, які виробляють електрику з енергії сонячного випромінювання об'єктами електроенергетики, які вмонтовані (встановлені) на дахах та / або фасадах приватних домогосподарств (будинків, будівель та споруд), величина встановленої потужності яких не повинна перевищувати 30 кВт.

З 2018 року "Зелений тариф" становить 5,62 грн за кВт * год.

Приблизний термін окупності такої сонячної електростанції 4-6 років.

Для приватних домогосподарств є можливість змонтувати сонячну електростанцію потужністю від 3 до 30 кВт.

Звертайтесь до нас, ми для Вас надамо безкоштовні консультації та підбір обладнання!